Ristikiudu lõikelaud

40,00

Ristikiudu lõikelaud pähklist ja tammest inlay
Suurus: 295 x 40 mm   kaal:

Lõikelauaga on kaasas ühekordseks hoolduseks mõeldud mesilasvaha segu.

Lõikelaudade valmistamisel kasutan Titebond III Ultimate liimi. See liim on veekindel ja lubatud kokkupuutel toiduga. Laual on libisemise vältimiseks kummist jalad all mis on kinnitatud roostevaba kruvidega. Lõikelauaga on kaasas põhjalik hooldusjuhend.

Availability: 1 laos

Miks eelistada ristikiudu puiduga lõikelaudasid pikikiudu puidust lõikelauale? Esimese variandi puhul on puidukiud lõikepinna suhtes risti ning noa tera liigub lõikamisel kiudude vahel, neid läbi lõikamata. Pikikiudu lõikepinna puhul võib lõikeriist esiteks kiude lõhkuda, teiseks nürineb palju kiiremini – see on eriti oluline siis, kui peres toidutegemist kirglikult harrastatakse.

Hooldus

Lõikelauda võib pesta sooja veega. Mitte mingil juhul ei tohi leotada või pesta lõikelaudu nõudepesumasinas. Kuivatamiseks toestage lõikelaud servale, et mõlemad pooled saaksid ühtlaselt õhu käes kuivada. Pärast kuivamist tuleb lauale kanda kas siis külmpressitud linaseemneõli, SKYDD õli või minu valmistatud mesilasvaha(saab osta siit). Kindlasti kanda lõikelaua mõlemale poolele. Kandke õli või vaha rikkalikult ja laske sellel enne kasutamist põhjalikult imbuda. Korrapärane hooldus hoiab ära pragunemise ja säilitab puidu rikkalikud looduslikud värvid.

Shopping Cart
Scroll to Top